Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES: Paliwa Chemia Gaz
2 października br. w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz. Jej organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu.
Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Strategie polskich koncernów na tle zmian zachodzących na rynku europejskim”.
Jesienna edycja Kongresu skupi się na zmianach i kierunkach rozwoju sektora gazowego w Polsce. Analizie poddane zostaną również dylematy strategiczne i perspektywy rozwoju firm paliwowych i energetycznych, jak również największych graczy na rynku chemicznym w Polsce w kontekście zmian na rynkach europejskich i światowych. Panelowa formuła Kongresu zakłada, że zaproszeni prelegenci – Przedstawiciele Rządu i Urzędów Państwowych, Parlamentarzyści, członkowie zarządów największych polskich i zagranicznych korporacji - wspólnie podsumują bieżący rok oraz przeanalizują działania podejmowane przez międzynarodową konkurencję.
Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.
Szczegółowe informacje na temat Kongresu:
www.petrobiznes.pl
e-mail: info@ecb.biz.pl
tel. +48 081 747 65 10
Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Oddaj swój głos
Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.