Kalendarium

Taropak 2018

Data: 01.10.2018 - 04.10.2018
Miejsce: Poznań, Polska

Targi Taropak to najbardziej znana wystawa opakowaniowa w Polsce. W tym roku na ponad 20 tys. m2 przestrzeni wystawienniczej w sześciu pawilonach zgromadzą 500 wystawców, którzy zaprezentują 450 nowości. W wydarzeniu ma uczestniczyć ponad 63 tys. gości.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Ważnym wydarzeniem towarzyszącym Targom TAROPAK jest organizowany przez Polską Izbę Opakowań IV Kongres Przemysłu Opakowań. 

Tematyka targów oraz wydarzenia im towarzyszące kierowane są m.in. do uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. Takie nagromadzenie wydarzeń daje możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego.

W tym samym czasie i miejscu w Poznaniu odbywają się targi Polagra Gastro, Polagra Tech, Invest Hotel. Wszystkie te wydarzenia mają się wzajemnie uzupełniać.

Kalendarium

więcej