Kalendarium

Targi Transportex i Salon Logistex

Data: 24.04.2018 - 25.04.2018
Miejsce: Sosnowiec, Polska

Expo Silesia zaprasza na kolejną edycję Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX oraz Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, które jak co roku odbędą się 24–25 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi TRANSPORTEX to okazja do przedstawienia nowych rozwiązań, osiągnięć i ofert firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych oraz zasięgnięcia porad od instytucji branżowych w kwestii zmian przepisów.

Salon LOGISTEX to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Formuła targów oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego, dostawców usług dla tej branży oraz producentów gotowych rozwiązań, zarówno tych podstawowych, jak i dopasowanych do wymagań najbardziej wyspecjalizowanych klientów.

Targi TRANSPORTEX i Salon LOGISTEX utrzymane są w konwencji B2B, co daje możliwość spotkania, wymiany poglądów i dyskusji pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Jedną z nowości na naszych targach będzie także Strefa Terenów Inwestycyjnych, do odwiedzenia której zapraszane są osoby poszukujące dogodnie położonych gruntów do zastosowań przemysłowych pod między innymi centra logistyczne, bazy spedycyjne lub zakłady produkcyjne.

Podczas targów TRANSPORTEX oraz salonu LOGISTEX nie zabraknie spotkań i wydarzeń branżowych o charakterze seminaryjno-konferencyjnym. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością.

W dniu 24 kwietnia 2018 roku podczas Targów będzie zaaranżowana Specjalna Stefa, w której odbędą się Spotkania Transportowe, czyli bezpłatna konferencja szkoleniowa dla branży transportowej. Natomiast 25 kwietnia 2018 roku na terenie targów odbędą się prezentacje wystawców na temat najistotniejszych problemów, które stoją przed branżą transportowo - logistyczną oraz jak sobie z nimi radzić.

Kalendarium

z kraju

ze świata

Wrzesień 2018
12
3456789
10111213141516
17181920
212223
242526
27282930
więcej