Kalendarium

Targi CosmeticBusiness Poland

Data: 22.09.2021 - 23.09.2021
Miejsce: Warszawa, Polska

Na terenie EXPO XXI w Warszawie odbędzie się piąta edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland, czyli wiodącej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprezy targowej dla dostawców produktów i usług dla branży kosmetycznej i detergentowej.

Targi CosmeticBusiness Poland, organizowane wspólnie z targami HPCI Central and Eastern Europe, tworzą profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest oferta dla produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarstwa domowego: począwszy od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie.

Oferta blisko 300 wystawców obejmie jesienią tego roku również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, koncepcje dla nowych produktów, usługi laboratoryjne, badawcze, logistyczne oraz doradcze. Oprócz polskich przedsiębiorców swoje produkty i usługi zaprezentuje firmy z Niemiec, Francji czy Włoch. W związku z dużym zainteresowaniem tegoroczną edycją targów, organizatorzy wprowadzili nowy podział hali na sektory tematyczne: Machinery, Quality Assurance, Private Label, Labelling oraz Packaging.

Targom towarzyszyć będzie program konferencji, w ramach którego przedstawiona zostanie m.in. tematyka odpowiedzialności ekologicznej w mechanizmach produkcji i dystrybucji oraz w decyzjach zakupowych i rozwiązaniach recyklingu. W programie znajdzie się także wykład na temat trendów kolorystycznych na światowym rynku kosmetycznym na kolejne lata.

Podczas targów odbędzie się konferencja opakowaniowa dla osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań (managerów marketingu, managerów marek, szefów działu zakupów oraz grafików i designerów). Konferencja zaprezentuje najnowsze i najbardziej rewolucyjne rozwiązania dla świata opakowań. Kilku prelegentów – praktyków rynku opakowaniowego - opowie o nowych rozwiązaniach związanych w drukiem etykiet i opakowań kosmetycznych, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz z szeroko rozumianym designem.

Kalendarium

więcej