Kalendarium

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol

Data: 22.05.2018 - 25.05.2018
Miejsce: Kielce, Polska

Plastpol to najważniejsze wydarzenie targowe nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo - Wschodniej, przeznaczone dla sektora tworzyw sztucznych.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol to od 22 lat największa wystawa dla branży tworzyw sztucznych w naszym kraju. W tym roku wystawcy, którzy pojawią się w Kielcach będą mieć do dyspozycji siedem hal. Targowa prezentacja obejmie granulaty tworzyw sztucznych, maszyny do przetwórstwa tworzyw i urządzenia wspomagające, rozwiązania z zakresu recyklingu, usługi dla przemysłu tworzyw sztucznych.

- Przekrój branżowy targów pozwala poznać nie tylko najnowsze technologie używane do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale również modne wzornictwo, opakowania, tworzywa i zagadnienia przetwórstwa gumy – komentuje Dariusz Michalak, dyrektor Wydziału Targów w Targach Kielce.

Targi Plastpol są najbardziej międzynarodową ekspozycją, bez względu na branżę, w Polsce. W 2018 r. weźmie w nich udział najprawdopodobniej ponad 800 wystawców z całego świata.

Kalendarium

więcej