Kalendarium

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO

Data: 16.10.2018 - 17.10.2018
Miejsce: Kraków, Polska

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® uznawane są za jedno z najważniejszych wydarzeń branży w Europie Środkowo-Wschodniej, co znajduje potwierdzenie w stale zwiększającej się frekwencji. W 2017 r. było to 230 wystawców i ponad 3 tys. zwiedzających.

Impreza jest przede wszystkim platformą do prezentowania nowości, nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń i informacji. Międzynarodowe grono specjalistów, tysiące klientów z Europy Środkowo-Wschodniej, szansa na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów, nowe kanały dystrybucji, wartościowe kontakty biznesowe – to zaledwie niewielka liczba korzyści, jakie gwarantują Targi KOMPOZYT-EXPO. W 2018 r. targi odbędą się już po raz dziewiąty.

W 2017 r. podczas wystawy  zaprezentowano m.in. sprzęt sportowy, do produkcji którego użyto innowacyjnych materiałów kompozytowych. Uwagę zwiedzających przykuły także m.in. bolidy wyścigowe, łódź AGH Solar Boat, bezzałogowy samolot Aero Team ILK AGH, motocykl elektryczny E-moto AGH, łazik i rakieta AGH Space Systems oraz kajaki z firmy Tedi Sport.

Kalendarium

więcej