Kalendarium

Konferencja "Co mówi Twoje opakowanie"?

Data: 13.09.2018
Miejsce: Warszawa, Polska

Kolejna edycja konferencji „Co mówi Twoje opakowanie? Tajniki budowania marek premium” odbędzie się 13 września br. w EXPO XXI Warszawa.  

Kreowanie unikalnych opakowań i etykiet, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową.” Tym razem będą to warsztaty kreatywne, które poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy oraz wybitni specjaliście w branży opakowaniowej. Najbliższa edycja warsztatów będzie wyjątkowa! Przygotuj się na aktywny udział w warsztatach. Nie tylko zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu kreacji opakowań, ale również będziesz projektować opakowanie kosmetyku dla mężczyzn, wegańskich balsamów do ciała, batonów fit,  czy jogurtu bio. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję sprawdzić się w roli kreatora opakowań. Damy Ci wiedzę i narzędzia, jakimi posługują się projektanci. Poznasz tajniki projektowania skutecznych etykiet oraz zasady, które należy przestrzegać, aby konsumenci docenili walory produktu. Podejmij wyzwanie i na chwilę stań się projektantem.

Jesteś właścicielem, szefem sprzedaży, brand managerem, pracownikiem działu marketingu firmy produkcyjnej? Projektujesz opakowania produktowe? Jesteś agencją reklamową? To wydarzenie jest dedykowane specjalnie dla Ciebie!

Podczas warsztatów dowiesz się:

- jak powstają opakowania które klient pragnie kupić;

- jak wygląda proces kreacji etykiety od strony agencji reklamowej, drukarni oraz klienta – studium przypadku firmy Medisept ;

- jak chronić własność intelektualną oraz poznasz jej rzeczywistą wartość. W trakcie warsztatu poruszone zostaną kwestie:

  • współpracy z influencerami, blogerami, celebrytami, 
  • praw autorskich i rozpowszechniania wizerunku produktów w Internecie , np. w social mediach,
  • roszczeń z tytułu naruszeń praw autorskich i praw do wizerunku.

Organizator warsztatów, firma Etykiety.pl Etigraf zadba o dostarczenie uczestnikom, nie tylko wiedzy i praktycznych narzędzi – ale również inspiracji podczas Bloku Inspiracji Opakowaniowych.

Organizator wydarzenia gwarantuje:

  • doświadczonych wykładowców uniwersyteckich i specjalistów mocno docenianych w branży opakowań
  • pakiet materiałów szkoleniowych
  • interaktywna formę wydarzenia,
  • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych przy dobrej kawie
  • przerwę cateringową.

Kalendarium

więcej