Kalendarium

IX Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej

Data: 04.06.2019
Miejsce: Warszawa, Polska

Będzie to już dziewiąta edycja konferencji organizowanej przez EPS Media, wydawcę kwartalnika „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”. W 2018 r. w konferencji uczestniczyło ponad 200 osób ze 110 firm i instytucji.

Celem konferencji jest przekazanie informacji o aktualnym stanie branży chemii gospodarczej; stworzenie platformy wymiany informacji i pomysłów; integracja branży oraz umożliwienie uczestnikom konferencji dostępu do firm (Partnerów Konferencji) posiadających atrakcyjną ofertę dla branży.

W wydarzeniu biorą udział właściciele, prezesi, dyrektorzy zarządzający, menedżerowie marketingu i sprzedaży w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych; menadżerowie decydujący o zakupach w firmach z branży chemii gospodarczej; pracownicy działów R&D firm przemysłu chemii gospodarczej; przedstawiciele nauki.

Forma konferencji to panele tematyczne, składające się z kilku 20 - minutowych prezentacji. W trakcie prelekcji przedstawiane są aktualne zagadnienia dotyczące trendów rynkowych, legislacji wpływającej na branżę, nowości produktowych, działalności badawczo - rozwojowej firm i instytucji naukowych.

W 2018 r., po zakończeniu poprzedniej edycji Konferencji, jej uczestnicy wypełnili anonimowe ankiety na temat poziomu organizacji oraz prezentowanych prelekcji. Oceny można było dokonać w skali 1-6 (im wyższa nota, tym lepiej). 80% ankietowanych wystawiło oceny 5 i 6 w odniesieniu do poziomu organizacyjnego wydarzenia. 73% uczestników konferencji uznało, że konferencja pod względem poziomu merytorycznego zasłużyła na oceny 5 i 6.

Kalendarium

więcej