Kalendarium

INDUSTRYmeeting

Data: 20.02.2018 - 21.02.2018
Miejsce: Sosnowiec, Polska

Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, organizowane 20-21 lutego 2018 r., to nowa odsłona targów przemysłowych organizowanych w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

INDUSTRYmeeting ma być poświęcone kluczowym technologiom przemysłowym obejmującym cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, elementy złączne, BHP, przetwórstwo tworzyw sztucznych, utrzymanie ruchu oraz badania nieniszczące.

- Początek roku to doskonały moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały okazję pokazania zarówno nowości rynkowych, jak i zaprezentowania dotychczasowych rozwiązań i produktów tak, aby zwiedzający mogli na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne. Aglomeracja śląska to największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów – przekonują organizatorzy wydarzenia.

Targom towarzyszyć będzie strefa konsultacyjno-seminaryjna, stanowiąca okazję do pogłębienia wiedzy w gronie specjalistów. Odbędzie się seminarium pt.: „Materiały Kompozytowe w Przemyśle”. Nie zabraknie również wykładów poświęconych branży BHP, a także warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Ciekawie zapowiada się specjalna strefa dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można posłuchać na temat nowej rewolucji przemysłowej.

Kalendarium

więcej