Kalendarium

III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej

Data: 08.12.2015
Miejsce: Warszawa,Polska

III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej ma na celu przekazanie informacji o aktualnościach w branży chemii budowlanej; stworzenie platformy wymiany informacji i pomysłów, integrację branży i umożliwienie uczestnikom konferencji dostępu do firm (Partnerów Konferencji) posiadających atrakcyjną ofertę dla branży.

W Konferencji uczestniczyć będą właściciele, prezesi, dyrektorzy zarządzający, menedżerowie marketingu i sprzedaży w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych, a także menadżerowie decydujący o zakupach w firmach z branży chemii budowlanej, pracownicy działów R&D firm przemysłu chemii budowlanej oraz przedstawiciele nauki.

Koszt uczestnictwa dla jednej osoby z firmy wynosi 350 zł + VAT; dla dwóch osób z firmy – 650 zł + VAT, zaś dla więcej niż trzech osób z firmy – 290 zł + VAT za jedną osobę.

Wydawnictwo EPS Media (wydawca m.in. czasopisma „Chemia i Biznes”) już dwa razy zapraszało specjalistów z Polski i Europy do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Budowlanej. Ostatnia edycja zgromadziła specjalistów branżowych, przedstawicieli firm surowcowych, dystrybucyjnych, produkcyjnych i usługowych, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych, reprezentantów mediów. Na konferencji zaprezentowano innowacje produktowe i surowcowe, będące udziałem branżowych liderów oraz przybliżono dane na temat kształtu i potencjału polskiego rynku chemii budowlanej. Oddzielną częścią spotkania była debata panelowa z udziałem prezesów największych firm chemii budowlanej oraz rynkowych analityków.

Kontakt:
Organizator:
EPS Media Ewelina Płońska-Stepulak
ul. Miklaszewskiego 6/64, 02-776 Warszawa

Kontakt w sprawie sponsoringu, patronatów i współpracy medialnej:
Ewelina Płońska-Stepulak
e-mail: e.plonska@chemiaibiznes.com.pl
tel. kom.: 662 648 110
tel.: 22 253 81 01

Kontakt w sprawie uczestnictwa w konferencji:
Sylwia Przygoda-Bąk
e-mail: s.przygoda@chemiaibiznes.com.pl
tel. kom.: 885 350 450
tel.: 22 253 81 01

Kalendarium

więcej