Kalendarium

Economic Security Forum ECONSEC

Data: 03.06.2020
Miejsce: Internet, Online

Tegoroczna edycja Economic Security Forum ECONSEC pt. “Rok 2020: gospodarka w obliczu zmian” odbędzie się 3 czerwca. Forum ECONSEC jest od wielu lat wydarzeniem poświęconym bezpieczeństwu gospodarczemu, które w tym roku odbędzie się w formie konferencji on-line.

Europejskie Centrum Biznesu zaprasza przedstawicieli administracji rządowej oraz zarządy kluczowych spółek w kraju do debaty poświęconej omówieniu obecnej sytuacji gospodarczej z perspektywy największych polskich przedsiębiorstw.

- Pragniemy, aby zaproszeni goście w ramach zaplanowanych debat odnieśli się do kwestii zabezpieczenia polskiej gospodarki w dobie pandemii, pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa gospodarczego, energetycznego i finansowego. Wśród tematów, jakie zostaną poruszone podczas video-debat, będą: nowe wyzwania dla polskiej gospodarki w obliczu pandemii, sytuacja sektora energii w obecnym czasie, nowe realia na rynkach zagranicznych – tłumaczą organizatorzy wydarzenia.

Więcej: www.econsec.pl

Kalendarium

więcej