Kalendarium

EAM Virtual Summit

Data: 12.11.2020
Miejsce: Online

Podczas wirtualnej konferencji Infor zaprezentuje możliwości transformacyjne oprogramowania Infor EAM. Klienci Infor, m.in. CERN i Veolia International, przedstawią korzyści płynące z zastosowania oprogramowania do zarządzania zasobami i majątkiem firmy.

Podczas EAM Virtual Summit – wirtualnej konferencji na temat oprogramowania Infor EAM, który odbędzie się 12 listopada br., firmy będą miały możliwość zapoznania się z potencjałem rozwiązań do zarządzania zasobami i majątkiem w zakresie zwiększania sprawności i cyfrowej transformacji. Wszystkie informacje na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: https://pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html

Wzrost zainteresowania zarządzaniem majątkiem jest widoczny w wynikach badań, które przewidują, że wartość światowego rynku oprogramowania EAM w 2024 r. wyniesie 8,2 mld USD w porównaniu do 5,1 mld w 2019 r., co odpowiada skumulowanemu rocznemu wskaźnikowi wzrostu (CAGR) na poziomie 10% – według   firmy doradczej Markets & Markets.

Przy powodowanym przez COVID-19 zamieszaniu w gospodarkach całego świata specjaliści z branży EAM uważają, że organizacje nastawiają się jeszcze bardziej na rozwiązania mogące pomóc im w zwiększaniu sprawności działania i transformacji cyfrowej.

EAM Virtual Summit skupi się na trendach w zarządzaniu zasobami i majątkiem firm, w tym, w jaki sposób wydłużać czas użytkowania aktywów i zwiększać sprawność działania organizacji szczególnie w czasach nieprzewidywalnych, z wykorzystaniem Infor EAM.

Wydarzenie będzie miało charakter interdyscyplinarny, obejmie sektory takie jak produkcja, energetyka, dostawcy mediów, przemysł naftowy i gazowy, logistyka, budownictwo, zarządzanie obiektami oraz branżę farmaceutyczną i chemiczną. Prowadzone panele dyskusyjne zapewnią przedstawicielom różnych branż możliwość poznania korzyści, jakie może im przynieść EAM.

Swoją obecność potwierdzili prelegenci tacy jak Ed O’Brien, dyrektor ds. badań w ARC Advisory Group, Inc.; R „Ray" Wang, główny analityk i założyciel firmy Constellation Research, Inc. oraz Romain Flachot, dyrektor działu ds. produkcji cyfrowej w Capgemini France. Swoimi doświadczeniami z oprogramowaniem EAM Infor podzielą się klienci tacy jak CERN, Vestas, Veolia International czy GSK.

– Firmy ze wszystkich branż zdają sobie sprawę z konieczności optymalizacji sposobów zarządzania zasobami i majątkiem przez cały okres użytkowania, aby zwiększać sprawność, wydajność i usprawniać planowanie strategiczne. Ta tendencja tylko przyspiesza w obecnej sytuacji – mówi Frederic Russo, wiceprezes ds. międzynarodowych rozwiązań EAM w Infor. – Z niecierpliwością oczekujemy możliwości przedstawienia bezprecedensowej wartości oprogramowania Infor EAM i omówienia konkretnych potrzeb firm z dużymi zasobami, by móc pomóc im w maksymalizacji uzyskiwanej z nich wartości i w przyspieszeniu realizacji planów transformacji cyfrowej – dodaje Russo.

Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele kierownictwa Infor, w tym Frederic Russo, wiceprezes ds. rozwiązań zarządzania majątkiem oraz Kevin Price, specjalista ds. technicznych i strateg produktów Infor.

EAM Virtual Summit odbędzie się 12 listopada w godzinach 11:00 - 14:00.

Kalendarium

więcej