Kalendarium

Chemika Expo 2018

Data: 14.06.2018
Miejsce: Szczecin, Polska

W Szczecinie już po raz 9 odbędzie się Międzynarodowe Forum Naukowo - Gospodarcze Chemika Expo 2018.

Tematyka wydarzenia skupi się wokół idei gospodarki cyrkularnej oraz najnowszych rozwiązań w obszarze recyklingu materiałów niebezpiecznych produkowanych z tworzyw sztucznych. Spotkanie pozwoli wspólnie zastanowić się, jak tworzyć inteligentne specjalizacje w tym zakresie oraz jak wykorzystać możliwości nowych kierunków w obszarze biogospodarki.

Podczas Chemiki Expo swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na ten temat podzielą się m.in. specjaliści oraz praktycy ze Szwecji, Finlandii czy Białorusi. Na postawione globalne wyzwania będą również odpowiadać naukowcy z Polski i zagranicy.

Chemika Expo będzie również miejscem do spotkań biznesowych podczas Giełdy kooperacyjnej - spotkań B2B oraz okazją do poznania sukcesów firm należących do Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego "Zielona Chemia" w Szczecinie.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, naukowców, samorządowców oraz menadżerów instytucji biznesowych. Uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami z całej Europy.

Chemika Expo przyciągnęła w 2017 roku do Szczecina ok. 150 przedsiębiorców i naukowców z sześciu krajów europejskich. 

Kalendarium

więcej