Wiadomości - Transport i logistyka - Z kraju

Kluczowa inwestycja w spółce Orlen Oil

Spółka Orlen Oil, największy polski producent i eksporter środków smarnych, otworzyła nowy magazyn centralny w Trzebini. Inwestycja znacząco poprawi efektywność logistyki oraz zredukuje koszty operacyjne przedsiębiorstwa.

Czytaj »

DB Schenker sprawdzonym partnerem branży chemicznej

Firma DB Schenker poinformowała, że w jej magazynie logistycznym w Chorzowie zakończyło się badanie SQAS. Wynik na poziomie 95% potwierdza wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości operacji logistycznych wykonywanych dla branży chemicznej.

Czytaj »

PERN stał się wyłącznym właścicielem spółki Siarkopol Gdańsk

PERN zrealizował transakcję zakupu od Skarbu Państwa brakujących akcji w spółce Siarkopol Gdańsk, dzięki czemu posiada już 100% udziałów w przedsiębiorstwie, którego większościowym akcjonariuszem jest od 2010 r. Zakup wpisał się w działania mające na celu dalsze porządkowanie struktury Grupy Kapitałowej PERN.

Czytaj »

W Warszawie trwają Targi TransLogistica Poland

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland to wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 5-7 listopada. Miejsce to pawilony EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

Czytaj »

Kalendarium

więcej