Wiadomości - Transport i logistyka

PERN stał się wyłącznym właścicielem spółki Siarkopol Gdańsk

PERN zrealizował transakcję zakupu od Skarbu Państwa brakujących akcji w spółce Siarkopol Gdańsk, dzięki czemu posiada już 100% udziałów w przedsiębiorstwie, którego większościowym akcjonariuszem jest od 2010 r. Zakup wpisał się w działania mające na celu dalsze porządkowanie struktury Grupy Kapitałowej PERN.

Czytaj »

W Warszawie trwają Targi TransLogistica Poland

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland to wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 5-7 listopada. Miejsce to pawilony EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

Czytaj »

Dachser w gronie ekspertów od niebezpiecznej chemii

Dachser, międzynarodowy operator logistyczny, przystąpił do Stowarzyszenia Doradców ds. Transportu Towarów Niebezpiecznych, czyli krajowej organizacji zrzeszającej DGSA. To kolejny krok w dynamicznym rozwoju Dachser Chem-Logistics, to jest rozwiązania branżowego przeznaczonego do obsługi przedsiębiorstw chemicznych.

Czytaj »

Jesienią targi TransLogistica Poland

Profesjonaliści z branży TSL po raz siódmy spotkają się w Warszawie. Będzie to w dniach 5-7 listopada 2019.

Czytaj »

Kalendarium

więcej