Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

L'Oreal: program pomocowy w walce z pandemią

Aby wesprzeć wszystkich swoich partnerów w walce z pandemią koronawirusa, Grupa L’Oréal uruchamia europejski program solidarnościowy. Pomoc otrzymają szpitale, domy opieki, apteki, dystrybutorzy żywności, salony fryzjerskie, perfumerie i dostawcy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, należący do sieci dystrybucji Grupy. Fundacja L’Oréal przekaże również 1 milion euro swoim partnerskim organizacjom non-profit zaangażowanym w pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Czytaj »

P&G: nowa filozofia dotycząca tworzyw sztucznych

Firma Procter & Gamble przedstawiła katalog realizowanych przez siebie działań w obszarze recyklingu tworzyw sztucznych i promowania modelu gospodarki o obiegu zamkniętym. Wszystkie prace prowadzone są w ramach międzynarodowej strategii „Ambicja 2030”.

Czytaj »

Efekt koronawirusa: przełożone targi in-cosmetics

Z powodu koronawirusa przełożony został termin targów in-cosmetics. Wydarzenie to jedno z najważniejszych spotkań w ciągu roku dla europejskiej branży kosmetycznej.

Czytaj »

Targi PCHi w czerwcu, o ile koronawirus odpuści

2-4 czerwca br. to nowa data targów PCHi 2020 dla przemysłu kosmetycznego. Początkowo impreza w Szanghaju w Chinach miała się odbyć w lutym, ale została odwołana z uwagi na panujący w Państwie Środka koronawirus.

Czytaj »

Kalendarium

więcej