Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

In-cosmetics 2019 odbędzie się w Paryżu

Jubileuszowa, bo 30-ta, edycja targów in-cosmetics odbędzie się w Paryżu w dniach 2-4 kwietnia 2019 r. Jak zawsze będzie to wystawa przeznaczona dla branży oferującej i wykorzystującej surowce do produkcji kosmetycznej. Będzie szansą poznania trendów rynkowych, kierunków prac badawczo – rozwojowych w przemyśle kosmetycznym oraz zmian legislacyjnych.

Czytaj »

Lauroilo izetionian sodu zyskuje na znaczeniu

Globalny rynek lauroilo izetionianu sodu jest zdeterminowany rosnącym zapotrzebowaniem na produkty przeznaczone do higieny osobistej.

Czytaj »

Europa Zachodnia bliska maksimum, jeśli chodzi o użycie dezodorantów

Według Euromonitor International w 2017 r. rynek dezodorantów w Europie Zachodniej osiągnął wartość 4,6 mld dolarów i stosunkowo powolny wzrost ze względu na swoją dojrzałość. Sprzedaż w latach 2012-2017 była statyczna pod względem generowanej wartości. Pozostaje Europa Zachodnia trzecim największym rynkiem dezodorantów na świecie, po Azji i Ameryce Płn.

Czytaj »

Polskie stoisko narodowe na targach Cosmoprof Asia

W dniach 14-16 listopada 2018 r. Centre odbędzie się w Hongkongu 23 edycja targów kosmetycznych Cosmoprof Asia. Wezmą w niej udział wystawcy oferujący produkty w takich kategoriach, jak kosmetyki, produkty toaletowe, kosmetyki naturalne i organiczne, produkty do gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich, akcesoria.

Czytaj »

Kalendarium

więcej