Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Unilever i Beiersdorf najpopularniejszymi dostawcami dezodorantów w Europie

Unilever i Beiersdorf najpopularniejszymi dostawcami dezodorantów w Europie

Obecnie rynek dezodorantów w Europie Zachodniej jest trzecim największym na świecie w ujęciu regionalnym, ustępując rynkowi w Ameryce Łacińskiej i Ameryce Północnej. Zmiana ogólnego trybu życia na bardziej aktywny, połączona z coraz bardziej zaawansowanymi zwyczajami higienicznymi sprawiły, że Europa Zachodnia jest bardzo interesującym miejscem dla producentów dezodorantów.

Czytaj »

Evonik zapowiada sprawniejszą obsługę przemysłu kosmetycznego i detergentowego

Koncern Evonik coraz mocniej stawia na obsługę przemysłu kosmetycznego i detergentowego, ustanawiając w tym celu w ramach własnej struktury nową jednostkę biznesową o nazwie Care Solutions Business.

Czytaj »

Ameryka zainteresowana europejskim przemysłem kosmetycznym

Organizatorzy targów in-cosmetics North America 2018 promują je nawet w Europie, licząc na zainteresowanie branży działającej na naszym kontynencie. Wystawa odbędzie się 17-18 października br. w Nowym Jorku.

Czytaj »

IIVS współpracuje z BASF i Givaudan przy walidacji testu bez udziału zwierząt

Instytut Nauk In Vitro (Institute for In Vitro Sciences – IIVS), mający udokumentowane doświadczenie w zatwierdzaniu alternatyw dla testów na zwierzętach, rozpoczyna współpracę z firmami BASF i Givaudan w celu zatwierdzenia udoskonalonej metody oznaczania reaktywności w zakresie uczulenia skóry, wychodząc na przeciw potrzebom toksykologów i organów regulacyjnych.

Czytaj »

Kalendarium

więcej