Wiadomości - Przemysł kosmetyczny z kraju

Beauty Days: Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne z 550 wystawcami

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Za nami IV Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

Czytaj »

Targowy duet w Warszawie

W Warszawie rozpoczęły się targi CosmeticBusiness Poland oraz HPCI - Home and Personal Care Ingredients Exhibition and Conference. Połączone ze soba wydarzenia potrwają do 26 września br.

Czytaj »

Branża kosmetyczna chce mieć pewność, że system gospodarowania odpadami będzie efektywny

Blanka Chmurzyńska – Brown, dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego podkreśla:, iż trzeba stworzyć logiczny, przejrzysty, wiarygodny system finasowania dla efektywnego gospodarowania odpadami. Tylko wtedy uda się wdrożyć Gospodarkę Obiegu Zamkniętego w Polsce i pokonać problemy związane z olbrzymią ilością odpadów z tworzyw sztucznych, trafiających do środowiska, także z przemysłu kosmetycznego.

Czytaj »

Branża kosmetyczna zasługuje na docenienie

W ocenie Jadwigi Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii, polski przemysł kosmetyczny zasługuje na to, by być z niego dumnym.

Czytaj »

Kalendarium

więcej