Wiadomości - Przemysł kosmetyczny z kraju

Popularna marka łączy sprzedaż odzieży z kosmetykami

Znana dotychczas z działalności w branży odzieżowej firma Zalando jeszcze w tym roku rozpocznie w Polsce sprzedaż kosmetyków. Uruchomi w tym celu specjalny sklep online.

Czytaj »

280 wystawców na targach kosmetycznych i detergentowych w Warszawie

Ponad 280 wystawców wzięło udział w trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland, które odbyły się w Warszawie. Impreza była skierowana do przemysłu kosmetycznego i detergentowego, gdyż w tym samym czasie i miejscu odbywały się również targi HCPI.

Czytaj »

CosmeticBusiness Poland 2018: trendy, innowacje oraz spotkania B2B

Na miesiąc przed rozpoczęciem trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland znany jest program konferencji towarzyszących wystawie. Oprócz wykładów i warsztatów na temat trendów na 2019 rok, odbędzie się konferencja PACKAGING [R]EVOLUTION oraz spotkania B2B w ramach Distributors Lounge. Targi odbędą się w Warszawie.

Czytaj »

Polacy najchętniej spośród Europejczyków kupują kosmetyki w sieci

Zachęceni bogatą ofertą, niskimi cenami oraz szybką dostawą zamówionych produktów, Polacy coraz chętniej kupują kosmetyki w sklepach online. Jak pokazują wyniki raportu „Przyszłość zakupów. Najważniejsze trendy w retail dziś i w 2030 roku”, przygotowanego przez Comarch i Kantar TNS, 27% Polaków kupuje kosmetyki w sklepach internetowych. To najwyższy wskaźnik w Europie, w której średnia wynosi 21%.

Czytaj »

Kalendarium

więcej