Wiadomości - Przemysł detergentowy z kraju

Chemia gospodarcza: jak zmieniała się branża czystości w Polsce?

Chemia gospodarcza: jak zmieniała się branża czystości w Polsce?

Spółka Ecolab podsumowuje 25 lat obecności w Polsce. Z tej okazji przedstawiła własną ocenę zmian, którym podlegał w ostatnim ćwierćwieczu segment czystości, czyli jedna ze składowych szeroko pojętego przemysłu chemii gospodarczej.

Czytaj »

Boruta-Zachem planuje przejęcie Laboratorium Naturella

Spółka Boruta - Zachem podpisała list intencyjny w sprawie potencjalnego przejęcia biotechnologicznej firmy Laboratorium Naturella, oferującej ekologiczne kosmetyki i środki czystości. Porozumienie umożliwia rozpoczęcie negocjacji w sprawie szczegółowych warunków umowy. Obie strony chcą zakończyć negocjacje w 2018 r., a wartość transakcji nie przekroczy 1 mln zł.

Czytaj »

280 wystawców na targach kosmetycznych i detergentowych w Warszawie

Ponad 280 wystawców wzięło udział w trzeciej edycji targów CosmeticBusiness Poland, które odbyły się w Warszawie. Impreza była skierowana do przemysłu kosmetycznego i detergentowego, gdyż w tym samym czasie i miejscu odbywały się również targi HCPI.

Czytaj »

Produkty detergentowe w świetle regulacji polskich i europejskich

Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego organizuje konferencję z cyklu Legislacja dla Biznesu „Produkty detergentowe w świetle regulacji polskich i europejskich – nadchodzące wyzwania”. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Hotelu InterContinental (ul. Emilii Plater 49), 7 listopada 2018 roku.

Czytaj »

Kalendarium

więcej