Wiadomości - Chemia rolnicza - Z kraju

CIECH liczy na dalszy wzrost sprzedaży swoich środków ochrony roślin

Grupa CIECH poinformowała o dalszym rozwoju swojego biznesu AGRO oraz związanych z tym działaniach w Rumunii.

Czytaj »

Grupa Azoty z międzynarodowym wyróżnieniem branżowym

Grupa Azoty została wyróżniona złotym medalem „Industry Stewardship Champion”, nadawanym przez International Fertilizers Association, największe na świecie stowarzyszenie nawozowe. Nagroda została przyznana na podstawie testów wydajności IFA, które potwierdziły wiodącą pozycję Grupy w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska (Safety Health Enviroment).

Czytaj »

Grupa Azoty Puławy: duży wzrost zysku po trzech kwartałach roku

W pierwszych trzech kwartałach 2019 r. przychody Grupy Kapitałowej Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy wyniosły 2,727 mld zł, co było wynikiem o 4,9% lepszym niż w analogicznym okresie minionego roku. Zysk netto sięgnął kwoty 284,73 mln zł i był znacząco wyższy od ubiegłorocznego, który to sięgnął po trzech kwartałach 50,31 mln zł.

Czytaj »

Certyfikat GLP dla nowego laboratorium badawczego CIECH

Nowe laboratorium badawcze CIECH uzyskało certyfikację GLP („Good Laboratory Practice”, „Dobra Praktyka Laboratoryjna”), poświadczającą nie tylko wysoką jakość prowadzonych w nim badań, ale również ich wiarygodność i niezależność. Dzięki temu, wyniki badań prowadzonych w warszawskim ośrodku badawczym CIECH będą uznawane globalnie, przez większość międzynarodowych i narodowych podmiotów odpowiedzialnych za dopuszczanie do użytku substancji chemicznych. To kolejny etap w zwiększaniu elementu innowacyjności w działalności biznesowej Grupy i budowania przewagi biznesu AGRO w zakresie badawczo-rozwojowym. 

Czytaj »

Kalendarium

więcej