Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

Śnieżka podkreśla wagę prac swojego Centrum B+R

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka, jeden z czterech głównych producentów farb działających na polskim rynku, poinformowała o swoich pracach badawczo – rozwojowych, realizowanych w ostatnich kilkunastu miesiącach.

Czytaj »

Ranking Budowlana Marka Roku 2019 - znamy zwycięzców

Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2019. Jest to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2019 r. Tytuł został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Czytaj »

Grupa Atlas podkreśla znaczenie nowego Centrum B+R

Grupa Atlas pokazała możliwości swojego Centrum Badawczo – Rozwojowego. Nowoczesne produkty chemii budowlanej to efekt długotrwałych prac i optymalnego doboru ich receptur. By spełniać stawiane im oczekiwania konieczne są wieloetapowe badania laboratoryjne prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

Czytaj »

​​​​​​​PSPS wspiera zrównoważony rozwój w Polsce

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) przystąpiło do Partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce. Kartę Partnerstwa w imieniu PSPS podpisał prezes Kamil Kiejna podczas Krajowego Forum Interesariuszy Agendy 2030 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Wsparcie Partnerstwa ma związek z działaniami branży styropianowej, podejmowanymi w celu objęcia wyrobów EPS pełną kontrolą w całym cyklu funkcjonowania tego produktu na rzecz oszczędności energii w budynkach.

Czytaj »

Kalendarium

więcej