Wiadomości - Transport i logistyka - Z kraju

W Warszawie trwają Targi TransLogistica Poland

05.11.2019

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland to wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 5-7 listopada. Miejsce to pawilony EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

W ocenie organizatorów, ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL.

- Choć z pozoru może się wydawać, że targi transportowo-logistyczne nie są wydarzeniem powiązanym z branżą chemiczną to nic bardziej mylnego. Z uwagi na to, że TransLogistica Poland to targi dla właścicieli ładunków, korzystających z rozwiązań w zakresie transportu i logistyki, to wydarzenie to jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców z sektora chemicznego i petrochemicznego do znalezienia dostawcy kompleksowych usług logistycznych lub rzetelnego przewoźnika dla swojego ładunku. W trakcie wystawy można zapoznać się z różnymi aspektami bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych i produktów chemicznych. Ważnym punktem programu jest także forum poświęcone zmianom w regulacjach ADR / RID / ADN, ze szczególnym naciskiem na intermodalne i mutimodalne operacje transportowe. Program niewątpliwie jest bogaty, jednak jednym z najważniejszych jego punktów jest Networking logistyczny, czyli darmowa usługa, która daje możliwość udziału w specjalnie aranżowanych spotkaniach z potencjalnymi partnerami z sektora transport-spedycja-logistyka mówi Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.

Wyświetlono: 1459

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej