Wiadomości - Tworzywa sztuczne z kraju

W Krakowie trwają targi Kompozyt - Expo

08.10.2019

Polska jest liderem w produkcji wyrobów z żywic epoksydowych i poliestrowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Stale rośnie u nas ogólna produkcja materiałów kompozytowych i półproduktów do ich wytwarzania. Pod tym względem jesteśmy razem z Niemcami jedynymi krajami w Europie, które od dekady regularnie zwiększają swój udział w światowej produkcji materiałów kompozytowych. Nie dziwi więc, że Targi Kompozyt - Expo cieszą się dużą popularnością.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny.

W ocenie organizatorów, targi Kompozyt-Expo to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja targów skupia coraz większe grono zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności.

Podczas tegorocznych targów hala wystawiennicza zamieniła się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. 

Wyświetlono: 632

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej