Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

VII Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej: znamy już program wydarzenia

11.09.2019
VII Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej: znamy już program wydarzenia

3 grudnia 2019 r. odbędzie się w Warszawie (GF Millenium Plaza, Al. Jerozolimskie 123) kolejna edycja Konferencji Przemysłu Chemii Budowlanej.

Ubiegła edycja wydarzenia (4 grudnia 2018 r.) zgromadziła ponad 75 osób – przedstawicieli sektora chemii budowlanej, z działów: badawczo-rozwojowych, zakupów, marketingu, a także przedstawicieli kadry zarządzającej.

Sponsorami tegorocznego wydarzenia są firmy: Sponsorzy Strategiczny: AM Solutions i Flukar Sp. z o.o., a także Sponsorzy: DACHSER Sp. z o.o., Konica Minolta Sensing Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce i Omya Sp. z o.o. Patronat branżowy objęła firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, a patronaty: Polska Izba Przemysłu Chemicznego oraz Polski Związek Producentów Farb i Klejów.

Celem konferencji jest przekazanie informacji o aktualnym stanie branży chemii budowlanej, stworzenie platformy wymiany informacji i pomysłów, a także integracja branży. Rokrocznie wydarzenie gromadzi 80-100 osób: właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, menadżerów marketingu, sprzedaży i zakupów, pracowników działów R&D w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych sektora chemii budowlanej, a także przedstawicieli nauki.

Podczas tegorocznej edycji przedstawicielki ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku opowiedzą o trendach w sektorze budowlanym, z uwzględnieniem rynku chemii budowlanej. Będziemy także rozmawiać o wpływie Brexit na sektor chemii budowlanej; jak również poruszone zostaną inne zagadnienia legislacyjne: jak skutecznie ubiegać się o prawo wyłączne na wynalazek?, jak chronić znać towarowy?, nowe wymagania dot. etykiety – UFI.

Nasi prelegenci opowiedzą o innowacjach w budownictwie drogowym, jako sposobie zagospodarowania odpadów polimerowych; nowoczesnych rozwiązaniach w przemyśle farbiarsko-budowlanym; czy też impregnatach do powierzchni mineralnych. Przedstawiciel Konica Minolta Sensing Europe odkryje efektywność profesjonalnego systemu recepturowania.

Tegoroczna debata: „Chemia budowlana przyszłości: jakie trendy najmocniej wpływają i wpłyną na rynek?” spróbuje odpowiedzieć na pytania: Co kształtuje trendy na rynku chemii budowlanej? Jak trendy zmieniały się na przestrzeni lat? Czy jest możliwe określenie nadchodzących zmian w branży? Swoje oceny wygłoszą w tym zakresie m.in. przedstawiciele Domański Zakrzewski Palinka i Atlas.

Wartością dodaną podczas konferencji jest możliwość udziału w warsztatach tematycznych, odbywających się równocześnie. W tym roku można wybrać spośród trzech warsztatów, prowadzonych przed przedstawicieli firm: AM Solutions, CHT Germany i Konica Minolta Sensing Europe.

Koszt uczestnictwa:
• dla 1 osoby z firmy – 350 zł + VAT
• dla 2 osób z firmy – 650 zł + VAT
• dla więcej niż 3 osób z firmy – 290 zł + VAT za 1 osobę

POBIERZ program konferencji

POBIERZ formularz zgłoszeniowy

Wyświetlono: 1203

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej