Wiadomości - Przemysł opakowaniowy z kraju

V Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych Future Private Labels Poland & CEE

26.07.2019

Merytoryczne konferencje, nowe trendy oraz najwięksi specjaliści z branży, a także  konkurs na najlepsze opakowanie to wszystko już 16-17 października 2019 roku w Targach Kielce podczas piątej edycji programu Future Private Labels Poland & CEE – jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w 100% poświęconego markom własnym.

Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych Future Private Labels Poland & CEE w Targach Kielce to wydarzenie  będące platformą wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania markami własnymi. Ostatnia edycja zgromadziła ponad  83 wystawców z dziewięciu krajów, a wydarzenie odwiedziło 800 specjalistów z branży – kupców, przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz producentów i projektantów opakowań. Wśród wystawców FLP – producentów marek własnych – znajdują się firmy oferujące szeroki asortyment artykułów spożywczych i napojów, producenci kosmetyków i chemii gospodarczej, artykułów higienicznych, leków ABC, karm dla zwierząt i wielu innych produktów.

Jak podkreśla Dorota Kałowska, ekspert  rynku marek własnych, „dobrze zarządzane marki własne w Polsce, w krótkim czasie stały się naprawdę silną konkurencją dla brandów producenckich. U podstawy nowoczesnych i skutecznych strategii private labels leży dziś coraz lepsze rozumienie polskiego konsumenta oraz umiejętność odpowiadania na potrzeby i trendy”.

W ramach tegorocznej edycji Future Private Labels Poland & CEE  zrealizowanych zostanie szereg projektów, których celem jest analiza tego, co się dzieje i co będzie się działo z markami własnymi w przyszłości.

Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie konferencja o innowacyjności oraz strategicznej roli marek własnych w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz lojalności konsumentów wobec sieci. Prelegentami będą specjaliści private labels z Polski i z zagranicy, tj. przedstawiciele managementu sieci, agencji badawczych oraz praktycy z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i koordynowaniu pracy z markami własnymi.

Wyświetlono: 1116

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej