Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

Uzin Polska: nowy zakład chemii budowlanej

16.05.2018

Firma Uzin Polska wzbogaciła się o nowy zakład chemii budowlanej. Obiekt oddano do użytku w Legnicy.

- Rozpoczęta w grudniu 2016 r. inwestycja dobiegła końca. Zakład produkcyjny Uzin Polska Produkty Budowlane – polski oddział jednego z największych na świecie producentów chemii posadzkarskiej – zyskał dodatkową powierzchnię magazynową wraz z innowacyjną częścią testowo-szkoleniową oraz przestrzeń biurową. Jesteśmy w Legnicy od 2000 r. Przez te prawie 20 lat nasza firma sukcesywnie się rozrastała, co oznacza, że zwiększał się zarówno zakres produkcji, jak i zespół. W końcu okazało się, że nasza dotychczasowa siedziba jest po prostu zbyt mała. Ten fakt był głównym, choć niejedynym impulsem do rozbudowy – ocenia Tadeusz Wawrowski, prezes Uzin Polska Produkty Budowlane.

W nowym obiekcie wyodrębniona została dwupiętrowa przestrzeń szkoleniowo-testowa, w której będą odbywały się zajęcia w ramach Akademii Sztuki Posadzkarskiej.

- Stworzenie miejsca do szkoleń posadzkarzy – zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznym - było drugą główną motywacją rozbudowy naszej siedziby. Wiemy od naszych klientów, że takiego miejsca w Polsce brakowało, czujemy się też odpowiedzialni za edukację specjalistów. Chcemy, by nowe pokolenia posadzkarzy miały szanse przygotować się do tego niełatwego zawodu w komfortowych warunkach – dodaje Tadeusz Wawrowski.

W ofercie firmy Uzin znajduje się szeroki wachlarz chemii budowlanej do instalacji i pielęgnacji podłóg.

Wyświetlono: 723

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej