Wiadomości - Transport i logistyka - Z kraju

Transport chemii i materiałów niebezpiecznych nie tylko dla transportowców

04.10.2018

6 – 8 listopada 2018 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się targi TransLogistica Poland.

- Choć z pozoru może się wydawać, że targi transportowo - logistyczne nie są wydarzeniem powiązanym z branżą chemiczną, to jednak jest to mylna opinia. Z uwagi na to, że TransLogistica Poland to targi przeznaczone dla właścicieli ładunków (producentów, dystrybutorów), korzystających z rozwiązań w zakresie transportu i logistyki, to wydarzenie to jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców z sektora chemicznego i petrochemicznego do znalezienia dostawcy kompleksowych usług logistycznych lub rzetelnego przewoźnika dla swojego ładunku – tłumaczą organizatorzy TransLogistica Poland, czyli VI Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki.

Jest to największe w tej części Europy spotkanie przedstawicieli działów logistyki, transportu, zaopatrzenia i zakupów w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych z profesjonalistami na co dzień związanymi z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją.

Targom towarzyszyć będzie m.in. konferencja, w trakcie której będzie można zapoznać się z różnymi aspektami bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych i produktów chemicznych. Ważnym punktem programu ma być także forum poświęcone zmianom w regulacjach ADR / RID / ADN, ze szczególnym naciskiem na intermodalne i mutimodalne operacje transportowe. Jednym z najważniejszych punktów programu będzie Networking logistyczny – darmowa usługa, która daje możliwość udziału w specjalnie aranżowanych spotkaniach z potencjalnymi partnerami z sektora Transport-Spedycja-Logistyka.

- Cieszy nas rosnąca świadomość tego, że targi transportowe nie są wydarzeniem wyłącznie dla transportowców. Wręcz przeciwnie, naszym zadaniem jest łączenie właścicieli ładunków – producentów, dystrybutorów, poszukujących rozwiązań w zakresie transportu i logistyki z wiodącymi i rzetelnymi firmami z branży TSL. Dlatego właśnie stworzyliśmy Networking, którego głównym założeniem jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu - wyjaśnia Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.

Podczas ubiegłorocznej edycji w ramach Networkingu odbyło się 160 udanych spotkań biznesowych. Aby skorzystać z usługi Networkingu wystarczy jedynie wypełnić formularz na stronie https://trans-poland.pl/Program/Networking-Logistyczny

Wyświetlono: 1334

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej