Wiadomości - Przemysł opakowaniowy z kraju

Targi Producentów Marek Własnych w Lublinie

17.09.2018

Udział marek własnych w polskim rynku FMCG wynosi niespełna 34%, natomiast w skali Europy jest to już 42%. Potencjał wzrostu jest więc spory, specjaliści podkreślają zaś, że obecnie ma miejsce rozwój produktów marek własnych.

Firmy, które rozwijają produkcję w tym segmencie, mają możliwość wzięcia udziału w Targach Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych Private Label Show, które odbędą się 18-19 września 2018 r. w Lublinie.

Podczas dwóch dni targowych swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa wytwarzające artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG, począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych.

Formuła Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show poszerzona została o produkty naturalne i ekologiczne. Rynek produktów eko stale rośnie. Półki ze zdrową żywnością można znaleźć już niemal w każdym dużym sklepie.

Części ekspozycyjnej towarzyszyć będzie panel konferencyjny. Eksperci poruszą najistotniejsze zagadnienia branżowe, w tym m.in. kwestie związane z opakowaniami (projektowanie, metody wytwarzania, trendy na rynkach poszczególnych kategorii produktów), rolą logotypu w pozycjonowaniu marki, obszarem żywności ekologicznej (istota, certyfikacja, przepisy prawne, etykietyzacja).            

Tagi


targi
Wyświetlono: 1153

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej