Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Targi PCHi w czerwcu, o ile koronawirus odpuści

13.02.2020

2-4 czerwca br. to nowa data targów PCHi 2020 dla przemysłu kosmetycznego. Początkowo impreza w Szanghaju w Chinach miała się odbyć w lutym, ale została odwołana z uwagi na panujący w Państwie Środka koronawirus.

Wydarzenie ma zgromadzić zarówno chińskich, jak i azjatyckich oraz europejskich wystawców oferujących produkty kosmetyczne, składniki do ich produkcji, a także środki higieny osobistej i artykuły gospodarstwa domowego. Mają to być zarówno formulatorzy, jak i technolodzy od badań i rozwoju oraz kierownictwo wyższego szczebla z całego świata.

Ostatnia edycja, w lutym 2019 r. zgromadziła ponad 600 wystawców z 27 krajów oraz 25 tys. gości z ponad 80 krajów. Zaprezentowano ponad 3 tys. produktów. W 2020 r. organizatorzy liczą na poprawę tych statystyk, ale niepewna sytuacja epidemiologiczna sprawia, że wydarzenie jeszcze przez wiele tygodni będzie zagrożone. Na liście wystawców wciąż jednak widnieją najbardziej znane globalne przedsiębiorstwa działające w obszarze przemysłu kosmetycznego.

Wyświetlono: 784

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej