Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Targi PCHi w Chinach przełożone: powodem koronawirus

28.01.2020

W dniach 26-28 lutego 2020 r. w World EXPO Exhibition & Convention Center w Szanghaju miały się odbyć targi PCHi 2020 dla przemysłu kosmetycznego. Wydarzenie zostało przełożone z uwagi na panującą w Chinach epidemię koronawirusa.

Wydarzenie miało zgromadzić zarówno chińskich, jak i azjatyckich oraz europejskich wystawców oferujących produkty kosmetyczne, składniki do ich produkcji, a także środki higieny osobistej i artykuły gospodarstwa domowego. Mieli to być zarówno formulatorzy, jak i technolodzy od badań i rozwoju oraz kierownictwo wyższego szczebla z całego świata.

Z uwagi na panująca w Chinach epidemię targi zostały przełożone. Na razie nie ma jeszcze nowej daty. Organizatorzy przyznali, że sytuacja jest ciężka i brak jest możliwości zapewnienia bezpieczeństwa osobom, które przyjadą do Szanghaju.

Ostatnia edycja, w lutym 2019 r. zgromadziła ponad 600 wystawców z 27 krajów oraz 25 tys. gości z ponad 80 krajów. Zaprezentowano ponad 3 tys. produktów. W 2020 r. organizatorzy liczą na poprawę tych wszystkich statystyk. Na liście wystawców już teraz widnieją najbardziej znane globalne przedsiębiorstwa działające w obszarze przemysłu kosmetycznego.

Wyświetlono: 858

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej