Wiadomości - Przemysł kosmetyczny z kraju

Silna reprezentacja polskich firm na targach CosmeticBusiness

29.04.2014

13 polskich firm weźmie udział w Międzynarodowych Targach Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness.

Wystawa odbędzie się w dniach 5 – 6 czerwca w Monachium. Będzie to już 10 edycja tej imprezy. Wśród kilkuset wystawców obecnych będzie aż 13 firm z Polski, m.in. Adex Cosmetics, Bech Packaging, Clarena, Novaplast, Passage Cosmetic Laboratory, Procosmetica, Produky Naturalne, SFC Natural, Spółdzielnia Inwaldiów Elremet, YetPack oraz Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Katarzynki.

W poprzedniej edycji targów CosmeticBusiness, udział wzięło ponad 370 przedsiębiorstw i marek z 19 krajów. Targi odwiedzane są przez osoby decyzyjne, najczęściej właścicieli i zarządy firm oraz osoby reprezentujące działy technologii produkcji, marketingu i zarządzania produktami. Partnerem targów CosmeticBusiness w Polsce jest kwartalnik „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”. Jako "Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej" będziemy mieć także w Monachium swoje własne stoisko. Zapraszamy do kontaktu.

Czynnie w promocję udziału rodzimych spółek zaangażował się Wydział Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Berlinie. Na specjalnym stoisku Infopoint Poland przedstawiciele Ambasady informować będą o potencjale polskiego przemysłu kosmetycznego. Specjalnie na ta okazję przygotowany zostanie także katalog polskich dostawców dla przemysłu kosmetycznego Time for Poland. Jest to projekt, którego celem jest promocja polskich przedsiębiorstw eksportowych na najważniejszych imprezach targowych organizowanych w Niemczech. Katalog, w zamyśle jego twórców, ma być rozwiązaniem, które umożliwi, niewielkim nakładem środków finansowych, obecność na tej najważniejszej na rynku niemieckim imprezie wystawienniczej. Jak zapewniają przedstawiciele spółki Targi Lipskie Polska, wszystkie firmy zainteresowane obecnością w katalogu proszone są o kontakt z biurem TLP.

Więcej informacji udziela:

Małgorzata Chomiuk
Manager ds. targów
Targi Lipskie Polska Sp.z o.o.
ul. Bagno 2 lok. 112
00-112 Warszawa
tel./fax: 22 414 44 71
tel. kom.: 660 705 775
e-mail: mchomiuk@targilipskie.pl
www.targilipskie.pl

Wyświetlono: 1070

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej