Wiadomości - Przemysł detergentowy ze świata

SEPAWA: mnóstwo wykładów i ofert produktowych innowacji

05.09.2018

10-12 października br. w Berlinie odbędzie się kolejna edycja Kongresu SEPAWA. To najważniejsze w Europie spotkanie dla specjalistów z przemysłu detergentów, środków czyszczących oraz branży perfumeryjnej.

SEPAWA jest połączeniem wydarzenia konferencyjnego i wystawienniczego. W tym roku organizatorzy przygotowali agendę złożoną ze 130 zróżnicowanych tematycznie wykładów i prezentacji dla ok. 3 tys. słuchaczy oraz umożliwili ponad 250 firmom przedstawienie ich oferty produktowej na specjalnie zaprojektowanych stoiskach.

W ramach części konferencyjnej odbędzie się m.in. Europejska Konferencja Detergentowa, Forum dla Innowacji w obszarze Higieny Osobistej, Konferencja Naukowa na temat Zapachów, Forum dla Innowacji w obszarze Środków Czystości oraz typowo akademickie konferencje, dokumentujące osiągnięcia naukowe. Trudno oczywiście wymienić wszystkie tematy wystąpień, które zostaną podjęte w trakcie SEPAWY, ale niech wskazanie kilku stanowi krótki przegląd tegorocznego programu kongresu.

W trakcie konferencji detergentowej znajdą się takie wykłady, jak: co mogą zrobić mikrożele dla ochrony i dyspersji;  strategie kontrolowania przyczepności do powierzchni stałych. W trakcie Forum dla Innowacji w obszarze Higieny Osobistej pojawią się wystąpienia: badania reologiczne wpływu wosków na zachowanie stabilności emulsji, rozwiązania pochodzenia naturalnego dla zapewnienia doskonałych właściwości stylizacyjnych włosów. Z kolei Forum dla Innowacji w obszarze Środków Czystości zawiera m.in. takie tematy, jak użycie soforolipidów w produktach do prania, sposoby uzyskania stabilności enzymatycznej dla detergentów w płynie.

Konferencje będą się odbywały równolegle w kilku miejscach na terenie berlińskiego centrum kongresowego.

 

Wyświetlono: 2320

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej