Wiadomości - Przemysł opakowaniowy z kraju

PZPK organizuje warsztaty opakowaniowe

16.04.2015

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego wraz z firmami reprezentującymi sektor opakowań zapraszają na wyjątkowe warsztaty z zakresu projektowania opakowania stworzone w formie gry edukacyjnej.

Organizatorzy tłumaczą, że wraz z ekspertami, gracze prześledzą i spróbują sił w procesie tworzenia koncepcji produktu z naciskiem na aspekt projektowania opakowania pod względem kreatywnym, kosztowym i logistycznym. Warsztaty o nazwie "Pawie, Kury, Kreatury" to wydarzenie obejmujące cały proces – od opakowania pierwotnego (szkło, tworzywa), przez etykietę, pudełko, na kartonie zbiorczym kończąc. Spotkanie będzie przygotowywane wspólnie przez firmy specjalizujące się w działaniach na różnych etapach projektowania opakowania. To także warsztaty dla profesjonalistów zaangażowanych w proces powstawania produktu we wszystkich fazach: od projektu - po sklepową półkę, przez negocjacje do decyzji. Dla zwycięzców gry przewidziane są nagrody.

Grę opracowały takie firmy, jak Albea Group, Heinz Glass, Heinz Plactics, MMP Neupack, MPS Białystok, Nonoproblemo, TFP, Skanem, Smurfit Kappa.

Termin warsztatów: 21 kwietnia 2015 r., godz: 9:00-17:00

Szczegóły gry na stronie: www.pawiekurykreatury.konfeo.com/pl/groups

Wyświetlono: 1291

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej