Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Polskie stoisko narodowe na targach Cosmoprof Asia

02.11.2018

W dniach 14-16 listopada 2018 r. Centre odbędzie się w Hongkongu 23 edycja targów kosmetycznych Cosmoprof Asia. Wezmą w niej udział wystawcy oferujący produkty w takich kategoriach, jak kosmetyki, produkty toaletowe, kosmetyki naturalne i organiczne, produkty do gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich, akcesoria.

Polski sektor kosmetyczny reprezentować będą w trakcie Cosmoprof Asia 53 firmy, a także zorganizowane zostanie stoisko narodowe obsługiwane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. W czasie trzech dni targów ich uczestnicy będą mieć okazje do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz uzyskania najnowszych informacji na temat branży oraz globalnego rynku kosmetycznego, w tym na wschodzących rynkach.

W wystawie weźmie udział 3 tys. wystawców. Utworzone zostaną 22 narodowe oraz grupowe pawilony, spodziewanych jest 83 tys. odwiedzających.

- Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 1E K6D. Na naszym stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące sektora kosmetycznego. W ramach promocji polskiego sektora kosmetycznego 15 listopada o godz. 14.30 na polskim stoisku promocyjnym odbędzie się konferencja prasowa, którą poprowadzi ekspert branżowy, z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach objętych programem, do kontaktu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu i odwiedzenia polskiego stoiska. Polskie stoisko narodowe na targach Cosmoprof Asia w Hongkong zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – informują przedstawiciele PAIH.

Wyświetlono: 1388

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej