Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Polskie kosmetyki mocno reprezentowane na Cosmoprof we Włoszech

31.01.2019

Po raz kolejny Polska będzie miała niezwykle silną reprezentację na targach Cosmoprof w Bolonii. Podczas COSMO Perfumery & Cosmetics w dniach 14-17 marca 2019 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) stanie się gospodarzem narodowego stoiska, na którym prezentowane będą osiągnięcia polskiego przemysłu kosmetycznego.

Cosmoprof Worldwide Bologna to wiodące targi poświęcone wszystkim obszarom przemysłu kosmetycznego, począwszy od sektora perfum przez produkty naturalne i ekologiczne, produkty spa, kosmetyki do włosów i paznokci, a skończywszy na opakowaniach, maszynach i surowcach wykorzystywanych w procesie produkcji. Największym komponentem targów w Bolonii jest COSMO Perfumery & Cosmetics, czyli międzynarodowa impreza adresowana do dystrybutorów i firm zainteresowanych nowościami w świecie perfum i kosmetyków.

Polską obecność na targach we Włoszech podkreślać będzie udział ponad 150 firm z naszego kraju. Wszyscy obecni na targach polscy przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie wykorzystać przestrzeń stoiska PAIH jako miejsce spotkań B2B, a także do ekspozycji własnych materiałów reklamowych. Przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będzie również ekspert branżowy, którzy udzielać będą szczegółowych informacji o sektorze. Stoisko narodowe zlokalizowane będzie w hali nr 16.

Łącznie w targach uczestniczyć ma ponad 2,8 tys. wystawców i ponad 260 tys. gości.

Polskie stoisko narodowe na targach w Bolonii zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wyświetlono: 784

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej