Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Po raz kolejny polskie stoisko narodowe na dużych targach kosmetycznych

05.12.2019

30 polskich firm kosmetycznych wzięło udział w targach Cosmoprof Asia 2019, które odbyły się w Hong Kongu i były przeznaczone dla wytwórców kosmetyków, produktów toaletowych, produktów do gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich.

- Convention and Exhibition Centre w Hong Kongu to wyjątkowe w skali światowej miejsce spotkań biznesowych. Dotychczas była to brama na azjatyckie rynki Pacyfiku oraz - obok Szanghaju – droga do „mainland China”. Na międzynarodowej mapie handlu kosmetykami oraz z punktu widzenia interesu polskiego sektora kosmetycznego to miejsce znaczące. Nie bez powodu Cosmoprof Asia zostało wybrane na jedną z trzech imprez targowych w świecie z wybudowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu pawilonem narodowym – mówi komentuje Blanka Chmurzyńska -Brown, dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Łącznie w Cosmoprof Asia 2019 udział prawie 3 tys. wystawców z 48 krajów

Polska Agencja Inwestycji i Handlu po raz kolejny zorganizowała stoisko narodowe, na którym wydzielone zostało miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów. Znalazła się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące sektora kosmetycznego. W tym miejscu odbyła się również konferencja prasowa na temat polskiej branży kosmetycznej z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, kontrahentów zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

Wyświetlono: 1030

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej