Nowości - Przemysł opakowaniowy z kraju

Plast-Box: nowe opakowania w ofercie

03.03.2020

Plast-Box wprowadza na rynek nowe, ulepszone opakowania w postaci wiader. Powstały one z myślą o odbiorcach z branży chemicznej i spożywczej.

Nowe wiadra typu 3 BIS2 i 5 BIS3 to produkty łączące cechy użytkowe wcześniej produkowanych modeli i obserwowanych przez Plast-Box trendów rynkowych. Specjalnie zaprojektowane wiadra zapewniają klientom lepsze cechy użytkowe i wizualne. Krótkie, zintegrowane uchwyty opasające kołnierz, powodują, że opakowanie te sprawdzają się na automatycznych liniach rozlewu i łatwo separują się w sztaplerach. Dodatkowo, rozwiązanie to daje możliwość niezakłóconej ekspozycji zdobienia na obwodzie opakowania, co skutecznie wyróżnia klienta na półce sklepowej.

Plast-Box proponuje na nowych opakowaniach możliwość aplikacji IML w pełnym obwodzie i na 50% powierzchni opakowania. Częściowa etykieta umożliwia lepsze wyeksponowanie produktu przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Ponadto w połączeniu z dwukomponentowym wtryskiem oznacza bardziej ekologiczną produkcję – zmniejszenie ilości materiału do ponownego przetworzenia czy segregacji.

Nowa forma w połączeniu z nowoczesną wtryskarką i najlepszymi tworzywami daje możliwość zwiększenia elastyczności i dostępności dostaw opakowań. Pokrywy nowych modeli projektowo występują w linii  najnowszych wiader proponowanych przez Plast-Box, tj. 10 BIS5, 12 BIS, 17 BIS2, 20 BIS3, 25 BIS i 33 BIS, tworzą jednorodną linię produktową.

Wyświetlono: 825

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej