Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Paryż miejscem targów in-cosmetics

02.04.2019

W Paryżu rozpoczęły się targi in-cosmetics. Jest to jedna z najważniejszych globalnych imprez wystawienniczych dla przemysłu kosmetycznego.

W trakcie targów (2-4 kwietnia br.) prezentować swoje produkty i usługi będą zarówno firmy dostarczające surowce dla przemysłu kosmetycznego, jak również dostawcy technologii zapachowych, wyposażenia laboratoryjnego pracującego na potrzeby branży, specjaliści w zakresie usług prawnych dla przemysłu kosmetycznego i inni uczestnicy łańcucha produktowego z całego świata. Jak zawsze podczas targów in-cosmetics dużym zainteresowaniem powinna się cieszyć oferta badawczo-rozwojowa przygotowana przez wystawców. Targom towarzyszyć będzie liczna oferta konferencyjna. Zaprezentowane zostaną najważniejsze trendy, w oparciu o które podąża przemysł kosmetyczny.

Ekspozycja została podzielona na kilka stref tematycznych. Jedną z nich jest Strefa Innowacji. Pokazywane w niej są nowe produkty do pielęgnacji ciała.

W Strefie Innowacji można odkryć najnowocześniejsze surowce wprowadzone na rynek w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Istnieje tam również sposobność wypróbowania produktów z wyświetlaczami recepturowymi, dzięki czemu można zyskać inspirację do kolejnego uruchomienia lub aktualizacji produktu. Oprócz prezentowanych produktów, Mintel zorganizuje pokazy na żywo, dzięki czemu pojawi się okazja zobaczenia produktów kreujących najgorętsze trendy marketingowe.

Wyświetlono: 1063

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej