Nowe targi dla branży logistycznej

19.02.2020

W dniach 3-5 marca br. w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland. Jest to nowe wydarzenie dla sektora logistyki wewnętrznej, łańcucha dostaw, zarządzania magazynem.

Jak informują organizatorzy, są to targi dla osób poszukujących nowych rozwiązań, ułatwiających pracę w centrach magazynowych, dystrybucyjnych i logistycznych. W trakcie wydarzenia odwiedzający zyskają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi, oprogramowaniem i wyposażaniem przemysłowym. Udział w targach.

Partnerem merytorycznym targów zostało Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, które będzie współtworzyło część merytoryczną przedsięwzięcia, poruszając m.in. tematykę ADR czy bezpieczeństwo w magazynie. Stowarzyszenie skupia się na promowaniu innowacyjności i dobrych praktyk oraz realizowaniu misji edukacyjno-szkoleniowej. Patron Instytucjonalny - Urząd Dozoru Technicznego – także jest nierozerwalnie związany ze strefą magazynową i promuje idee bezpieczeństwa technicznego.

Grono wystawców wciąż się powiększa, a uczestnictwo w wydarzeniu potwierdziły firmy: Lumar Poland, Inpost, Lenze, Suret, Fronius, Octant, Avery Denisson, ISP, Niko Alex, Avilda, Safety Padlock, CarGo, Piab, Intra.se, Dancop. Każda wystawiająca się firma zaprezentuje swoją ofertę produktową - od oprogramowania związanego z procesami magazynowymi, po wózki, kontenery, skanery i inne.

Do wejścia na targi wymagana jest rejestracja on-line:

https://intralogpoland.pl/rejestracja/

Wyświetlono: 125

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej