Nowości - Tworzywa sztuczne z kraju

Nowe plastyfikatory w ofercie dystrybucyjnej Krahn Chemie

18.12.2017

Grupa Krahn Chemie została dystrybutorem spółki Valtris Specialty Chemicals w odniesieniu do specjalistycznych plastyfikatorów na bazie estrów fosforanowych. Sprzedaż produktu o nazwie handlowej  Santicizer odbywać się będzie w Polsce oraz w Niemczech, krajach Beneluksu, Szwajcarii, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i w krajach bałtyckich.

- Firma Krahn Chemie jest dobrze znana w branży chemicznej ze względu na swoje kompetencje w dziedzinie plastyfikatorów, szczególnie w zakresie najważniejszych zastosowań produktu Santicizer, takich jak farby i lakiery, kleje, materiały uszczelniające, kauczuk i polichlorek winylu. Dzięki temu, jeśli chodzi o sprzedaż, marketing i dystrybucję specjalistycznych substancji chemicznych, posiada silny i wykwalifikowany pod względem technicznym zespół, który zapewni lepszy poziom obsługi naszych klientów. Prowadzimy już długoterminową, współpracę z włoską spółką zależną Krahn Chemie, firmą Pietro Carini i jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu partnerstwu zdobędziemy więcej klientów na nasze wydzielające niewielką ilość dymu i zmniejszające palność estry fosforanowe - powiedział Karl Billast, dyrektor biznesowy na region Europy/Azji i Pacyfiku ds. Specjalistycznych Plastyfikatorów w firmie Valtris Specialty Chemicals.

- Spółka ta jest znanym wytwórcą produktów z elastycznego PCW. Dzięki tej współpracy uzupełnimy nasze kompleksowe portfolio plastyfikatorów w zakresie plastyfikatorów zaawansowanych technicznie. Dzięki asortymentowi estrów fosforanowych będziemy mogli oferować naszym klientom bezhalogenowe rozwiązania dotyczące nowych norm w zakresie zmniejszania palności, które coraz bardziej koncentrują się na niewielkim wydzielaniu dymu – stwierdził Axel Sebbesse, dyrektor zarządzający Krahn Chemie Group.

Wyświetlono: 3052

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej