Nowości - Przemysł opakowaniowy z kraju

Nowe opakowania z tworzyw sztucznych od firmy Plast-Box

28.05.2020

Plast-Box, czołowy producent opakowań z tworzyw sztucznych, wprowadza do swojej oferty nowe typy opakowań. Jego portfolio zostaje wzbogacona o nowe wiadra dla producentów z branży spożywczej i chemicznej. Pierwsze z nich, absolutna nowość w ofercie, to okrągłe wiadro o pojemności 8 000 ml (11-0800 BIS).

- Jakość w nowym rozmiarze to odpowiedź Plast-Box na zapotrzebowanie rynku opakowań. Produkt skierowany jest przede wszystkim do przemysłu spożywczego, ale powinien również zainteresować odbiorców z branży chemii budowlanej, gospodarczej i użytkowej. Nowe wiadro łączy w sobie walory estetyczne i użytkowe. Dzięki dobrze dobranym proporcjom w wymiarach opakowanie przykuwa uwagę i pozwala odkryć swoją wyjątkową pojemność. Wiadro jest wyposażone w krótki uchwyt, zintegrowany z kołnierzem. Dzięki temu idealnie sprawdza się na automatycznych liniach rozlewu i łatwo separuje się w sztaplerach. Dodatkowym atutem jest niezakłócona ekspozycja zdobienia na obwodzie opakowania. Pokrywa opakowania jest kompatybilna z pokrywami do istniejącego wiadra 10 BH, co zwiększa możliwości wykorzystania obu opakowań: 8 l jako wersji podstawowej i 10 l na sezonowe promocje – przekonują przedstawiciele spółki Plast-Box.

Wiadro można skompletować z pokrywą pod foliowanie, co pozwala na wydłużenie terminu przydatności produktu, znajdującego się wewnątrz, do spożycia. Wiadro dostępne jest w pełnej gamie kolorów w wyjątkowej kolorystyce z serii COLOUR PRO proponowanej przez spółkę. Do uzgodnienia pozostają formy zdobienia, według potrzeb i oczekiwań klienta.

Tej wiosny Plast-Box prezentuje również nową odsłonę wiadra prostokątnego 10 l (11-1000 PB3). Zewnętrzne wymiary tego wiadra pozostają niezmienne, co daje możliwość wykorzystania już istniejących projektów. Ulepszona została konstrukcja plomby, a forma pokrywki unowocześniona. Nowa plomba zapewnia łatwiejsze otwieranie, a samo wiadro w połączeniu z nową pokrywą zyskuje na lżejszym i nowoczesnym wyglądzie. Dzięki temu, że pokrywka i plomba jest kontynuacją pokrywek w opakowaniach prostokątnych 2,5 l i 5 l, nowe wiadro wpisuje się w linię opakowań tego kształtu, oferowanych przez Plast-Box.

Wyświetlono: 2421

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej