Wiadomości - Przemysł gumowy z kraju

Krahn Chemie z nowymi dodatkami do kauczuku na rynku polskim

11.09.2019

Krahn Chemie rozszerza swoją ofertę produktów do zastosowań w branży kauczukowej. Rozpoczyna właśnie dystrybucję środków pomocniczych i specjalnych produktów plastyfikujących firmy Eigenmann & Veronelli.

Sprzedaż obejmie dodatki z serii Lincol oraz Polyplastol.

Specjalne plastyfikatory należące do serii Lincol to unikalne plastyfikatory stosowane głównie do kauczuku ACM, AEM, CR, BR, SBR i EPDM. Produkty Lincol działają dobrze nie tylko w wysokich, ale także w niskich temperaturach, co poprawia zestaw kompresji.

Z kolei Polyplastol to środki pomocnicze do przetwarzania mieszanek gumowych, cechujące się szerokim zakresem funkcji. Służą polepszaniu właściwości płynięcia i uwalniania, ułatwiają wytłaczanie, kalandrowanie i formowanie wtryskowe, a także mogą być stosowane do ulepszania powierzchni artykułów gumowych.

Nabyte prawa do dystrybucji obejmują takie kraje, jak Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Czechy, Słowacja i Węgry.

- Współpraca z Eigenmann & Veronelli jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję na rynku plastyfikatorów. Produkty Lincol i Polyplastol są powszechnie znane i wykazują wyjątkową wydajność. Rozszerzona gama produktów pozwala nam oferować naszym klientom jeszcze bardziej indywidualne rozwiązania - mówi Patrick Hus, Product Manager w Krahn Chemie Deutschland.

Wyświetlono: 5114

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej