Wiadomości - Tworzywa sztuczne ze świata

Krahn Chemie mocniejszy na rynku francuskim

08.02.2018

Grupa Krahn Chemie przejęła przedsiębiorstwo dystrybucyjne Memolex SAS i utworzyła spółkę Krahn France.

Założona w 1986 r. firma Memolex koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji dodatków stosowanych w produkcji tworzyw sztucznych, głównie PCW, na rynku francuskim, reprezentując znanych, międzynarodowych dostawców.

- Podobnie jak Krahn, firma Memolex ma zdecydowanie techniczne podejście do sprzedaży i utrzymuje ścisłe relacje ze swoimi francuskimi klientami. Dawny zespół Memolex został przeniesiony do Krahn France, co zapewnia niezakłóconą kontynuację i stały rozwój działalności. To strategicznie ważne przejęcie umożliwi obecnie Grupie Krahn ekspansję na rynku francuskim. Jestem zadowolony, że Grupa Krahn może oferować swoim partnerom — teraz także na rynku francuskim — te same usługi firmy KRAHN, które już znają z innych krajów – ocenił Axel Sebbesse, dyrektor generalny Grupy Krahn Chemie.

- Jestem zadowolony, że teraz możemy stać się częścią grupy, która równie mocno wierzy w to, że dogłębna znajomość branży i rynku stanowi klucz do zapewnienia korzyści obu stronom: naszym klientom i dostawcom – dodaje Franck Louichon z firmy Memolex.

Wyświetlono: 486

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej