Wiadomości - Przemysł chemiczny z kraju

Kongres "Polska Chemia" online

16.09.2020

Dzisiaj, tj. w środę 16 września 2020 r., odbędzie się Kongres „Polska Chemia”. Wydarzenie będzie miało miejsce wyłącznie w internecie. Transmisja online na stronie Kongresu.

Kongres Polska Chemia od sześciu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ludzi świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego. Każde spotkanie w ramach Kongresu to czas dyskusji o sytuacji, wyzwaniach i przyszłości całej branży. W związku z pandemią COVID-19, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich uczestników, organizatorzy zrezygnowali w tym roku ze stacjonarnej formuły wydarzenia. Dzięki tej zmianie, w tym roku każdy może wziąć udział w kongresie.

- Jako Polska Izba Przemysłu Chemicznego stawiamy na najnowsze technologie i siódmą edycję przygotowaliśmy w wyjątkowej formule telewizyjnej, z wykorzystaniem m.in. możliwości jakie daje rzeczywistość rozszerzona. Uczestnicy będą mogli zobaczyć całodzienny program telewizyjny o charakterze publicystyczno-branżowym, a dzięki interaktywnym rozwiązaniom, każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat najważniejszych aspektów związanych z przemysłem chemicznym. Warto podkreślić, że dostęp do całego wydarzenia nie wiąże się z żadnymi opłatami dla uczestników – informuje organizator, czyli Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

Wyświetlono: 578

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej