Wiadomości - Przemysł kosmetyczny z kraju

Johnson & Johnson otwiera w Warszawie naukowo-badawcze centrum doskonałości

12.07.2018

Firma Johnson & Johnson Poland, spółka należąca do grupy Johnson & Johnson, otworzyła w Warszawie Globalne Centrum Badań i Rozwoju Biomedycznej Informacji Sektora Konsumenckiego (CoBIC), podkreślając tym swoje zaangażowanie w rozwój i badania nad innowacjami. CoBIC to pierwsze naukowo-badawcze centrum doskonałości sektora konsumenckiego w historii firmy. Do jego głównych zadań należeć będzie przyspieszanie i doskonalenie cyklów innowacji poprzez przetwarzanie, analizowanie i raportowanie informacji niezbędnych do rozwoju swoich produktów.

W CoBIC zatrudnienie znajdą eksperci w obrębie biznesu, nauki i analizy danych. Ich praca koncentrować się będzie na rozwoju, rejestracji i wprowadzaniu do sprzedaży nowych produktów z zakresu zdrowia i higieny osobistej firmy Johnson & Johnson na całym świecie. Nowoczesna siedziba CoBIC zapewniać będzie wsparcie w obszarach regulacji, operacji klinicznych, laboratoryjnych systemów informacyjnych oraz spraw medycznych. Placówka stanowić będzie niezwykle ważny punkt kontaktowy dla wszystkich oddziałów firmy na całym świecie.

- Polska posiada ogromną pulę niezwykle utalentowanych pracowników i jest miejscem, w którym nieustannie rozwija się innowacje. Dodatkowo, godziny pracy w Polsce nakładają się na godziny pracy we wszystkich naszych centrach badawczo-rozwojowych na całym świecie, co zdecydowanie pomaga w globalnej integracji i usprawnieniu pracy. Inaugurując CoBIC, chcemy stać się integralną częścią podmiotów rozwijających naukowy potencjał Polski i tworzyć większą wartość dla tych, którym służymy na całym świecie - powiedział Frank Konings, dyrektor operacyjny Johnson & Johnson Consumer

Johnson & Johnson Family of Consumer Companies jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się zdrowiem i produktami higieny osobistej. Należą do niej m.in. marki: Johnson's Baby, Neutrogena, Listerine Band-Aid, Tylenol I Motrin.

Wyświetlono: 941

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej