Wiadomości - Transport i logistyka - Z kraju

Jesienią targi TransLogistica Poland

16.09.2019

Profesjonaliści z branży TSL po raz siódmy spotkają się w Warszawie. Będzie to w dniach 5-7 listopada 2019.

Siódme targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

- Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. Nowością jest, że w tym roku targi odbędą się w dwóch halach, a mimo to większość powierzchni wystawienniczej jest już niedostępna. Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo – mówi Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.  

W poprzedniej edycji udział wzięło 242 wystawców i ponad 7 tys. profesjonalistów z 58 państw.

Od 5 do 7 listopada 2019 r. w EXPO XXI Warszawa swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.

Wyświetlono: 2194

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej