Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej: branża integruje się w Warszawie

04.12.2015
III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej: branża integruje się w Warszawie

We wtorek 8 grudnia br. odbędzie się w Warszawie III Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej organizowana przez Wydawnictwo EPS Media, wydawcę czasopisma „Chemia i Biznes”, "CiB. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej" i portalu www.chemiaibiznes.com.pl

W trzeciej edycji konferencji udział wezmą właściciele, prezesi, dyrektorzy zarządzający, menedżerowie marketingu i sprzedaży w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych, a także menadżerowie decydujący o zakupach w firmach z branży chemii budowlanej, pracownicy działów R&D oraz przedstawiciele nauki.

W programie wydarzenia znalazło się 11 prelekcji związanych z przemysłem chemii budowlanej. Prelegenci skupią się na takich obszarach tematycznych, jak rynek i trendy, produkcja i produkty oraz legislacja i rozwój. Całość uzupełnią trzy tematyczne prezentacje sponsorów konferencji. Integralną częścią konferencji będzie też debata panelowa „Polscy producenci na rynkach zagranicznych. Gdzie szukać przewag konkurencyjnych?”.

Szczegółowy program konferencji znajduje się tutaj

Ofertę na swoich stoiskach zaprezentują: Asseco Poland S.A., Dow Polska Sp. z o.o., Konica Minolta Sensing Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce, PROJPRZEM EKO Sp. z o.o. Reprezentanci firm będą na nich dostępni przez całe wydarzenie.

Sponsorami wydarzenia są: Asseco Poland S.A., Dow Polska Sp. z o.o., Konica Minolta Sensing Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Omya Sp. z o.o.

Patronat nad imprezą objęły organizacje branżowe: Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Patronem Merytorycznym wydarzenia jest PMR, a patronem branżowym ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Wyświetlono: 1054

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej