Wiadomości - Przemysł detergentowy ze świata

IDC: ważne wydarzenie dla europejskiej branży detergentowej

14.02.2019

W dniach 9-11 kwietnia 2019 r. Düsseldorfie odbędzie się 49. Międzynarodowa Konferencja Detergentowa (International Detergency Conference).

IDC to jedna z największych na świecie konferencji dotyczących technologii czyszczenia i higieny. Organizatorzy przekonują, że w jej trakcie można spodziewać się najwyższej jakości wykładów prowadzonych przez naukowców i ekspertów pracujących na co dzień w przemyśle detergentowym. Wydarzenie organizuje Instytut Wfk-Cleaning Technology z Krefeld. W tym roku IDC składać ma się z ponad 160 wykładów i prezentacji na temat technologii czyszczenia i higieny. Wiodącym tematem konferencji będą usługi dla sektora tekstylnego.

Ponadto jednym z tematów będzie energooszczędność technologii czyszczenia, gdzie swój głos ekspercki przedstawi Federalne Ministerstwo Gospodarki i Energii (BMWi). Ponadto istotnym zagadnieniem ma być także tematyka związana z przemysłem 4.0, robotyką, zrównoważony rozwojem i standardyzacją.

Dodatkowo wygłoszone zostaną serie wykładów, w których autorzy podejmą wątki rosnących wymagań w zakresie funkcjonalności, niskiego poziomu odpadów oraz utrzymania w czystości różnych materiałów i powierzchni.

Wyświetlono: 2427

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej