Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

Grupa Selena coraz mocniejsza w USA

28.01.2014

Firma Selena umacnia pozycję biznesową na rynku amerykańskim. Wprowadza tam do sprzedaży nową linię produktów z zakresu chemii budowlanej z serii TYTAN Professional.

Po pierwszych dziewięciu miesiącach Selena zanotowała na amerykańskim rynku 30% wzrost sprzedaży. Wprawdzie przychody tam notowane stanowią wciąż ledwo 3% wszystkich uzyskiwanych przez firmę, to jednak nigdzie indziej dynamika wzrostów nie jest tak wysoka. Teraz Selena wchodzi na tamtejszy rynek za pośrednictwem spółki Selena USA z nowymi pianami i klejami opracowywanymi specjalnie na potrzeby tamtejszych odbiorców. Za sprawą zastosowania nowych produktów kontrahenci spółki będą mogli zastąpić kilka wykorzystywanych dotąd preparatów jednym produktem marki TYTAN Professional. Na tle pian poliuretanowych oferowanych przez konkurencję, technologia Seleny w USA wyróżniać ma się efektywnością i wszechstronnością.

- Rozszerzenie linii produktów oferowanych przez nas w Stanach Zjednoczonych wpisuje się w główny cel Seleny, jakim jest rozwój innowacyjnych technologii na rynkach całego świata. Oferta produktowa wdrażana aktualnie przez Selenę USA w dłuższej perspektywie umocni pozycję marki TYTAN wśród wiodących produktów dla branży chemii budowlanej. Liczymy, że inauguracja w Stanach Zjednoczonych rozwiązania pozwalającego zastąpić jednym produktem kilka konwencjonalnych, przyczyni się do utrzymania wysokiego poziomu sprzedaży na kontynencie północnoamerykańskim – powiedział Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM.

- Wiążemy ogromne nadzieje z linią produktów z serii Smart Foam. Liczymy, że specjaliści decydujący się na nasze piany osiągną lepszą wydajność pracy – przyznaje Wade Rector, prezes Seleny USA.

Wyświetlono: 1478

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej