Wiadomości - Tworzywa sztuczne z kraju

Expo Silesia ma nowy pomysł na targi tworzyw sztucznych

26.07.2019

Jesienią odbędzie się premierowa edycja Targów Przemysłu Tworzyw PLASTmeeting. Termin to 27-28 listopada 2019 r. Miejsce: Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi Przemysłu Tworzyw PLASTmeeting to nowe wydarzenie stworzone z myślą o producentach i dystrybutorach maszyn, urządzeń, narzędzi i technologii do przetwórstwa tworzyw. Naszym celem jest stworzenie nie tylko miejsca prezentacji produktów, ale także spotkania i dyskusji pomiędzy dostawcami oraz odbiorcami powyższych rozwiązań. Wystawa zostanie podzielona tematycznie na następujące strefy: Strefa maszyn i narzędzi do przetwórstwa tworzyw; Strefa surowców do produkcji tworzyw; Strefa recyklingu tworzyw i ochrony środowiska – tłumaczą organizatorzy wydarzenia.

Równolegle z Targami PLASTmeeting odbędzie się seminarium techniczne organizowane przy współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników Oddział Farb i Tworzyw w Gliwicach. W ramach seminarium przedstawione zostaną najnowsze badania i rozwiązania z zakresu tworzyw sztucznych dla potrzeb przemysłu.

W tym samym czasie odbędą się również Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w procesach Przemysłowych HPAmeeting.

Tagi


targi
Wyświetlono: 695

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej